GRAUŽIKŲ NAIKINIMAS

Jūsų namuose ir komercinėse patalpose naikiname:

  • Visų rūšių peles;
  • Žiurkes;
  • Konsultuojame, ką daryti, kad graužikai jūsų patalpose nebesiveistų.

Graužikų kontrolė (Deratizacija) – priemonių kompleksas, apimantis profilaktiką, graužikų stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.

Graužikai kelia pavojų jūsų sveikatai – jie platina tokias ligas, kaip leptospirozė, jersiniozė, listeriozė, pseudo tuberkuliozė, trichineliozė, tuliaremija, salmoneliozė, erkinis encefalitas, Laimo liga ir kt. Šiomis ligomis galima užsikrėsti tiesioginio kontakto metu (liečiant graužikus, jiems įkandus, kontaktuojant su graužikų šlapimu ar ekskrementais) arba netiesiogiai (per graužikų platinimas erkes ar blusas). Žiurkės pavojingos ir tuo, jog būdamos alkanos, gali užpulti vaiką ar net suaugusį. Žiurkės įkandimai – nemalonūs, skausmingi ir pavojingi, nes po įkandimo kyla rizika apsikrėsti jų pernešamomis ligomis.

Graužikai taip pat kelia pavojų jūsų nuosavybei – graužikai dažnai pragraužia elektros laidus, dėl to, esant reikalui, gali nesuveikti signalizacija arba kilti gaisras.

Žemės ūkio paskirties objektuose, graužikai taip pat padaro daug žalos – jie sunaikina didžiulius kiekius grūdų, žiurkės, būdamos alkanos, gali pulti, sužaloti ar suėsti mažus viščiukus ar triušiukus, o per pašarus gali užkrėsti gyvulius ir naminius gyvūnus įvairiomis ligomis.

Deratizacija – tai priemonių kompleksas, skirtas apsaugoti jus ir jūsų turtą nuo graužikų sukeliamų problemų. Žmonėms labiausiai žinomos yra tokios graužikų naikinimo priemonės, kaip nuodai, vyliaus stotelės, lipnios juostos bei ultragarsinės atbaidymo priemonės.

Tačiau deratizacija – gerokai daugiau, nei keletas vienokio ar kitokio pobūdžio spąstų. Deratizacija – tai objekto analizė, perimetro nustatymas, būklės monitoringas ir dokumentacija, kenkėjų naikinimas ir svarbiausia, žinoma, profilaktika.

Greta to, kenkėjų kontrolės specialistai konsultuoja darbuotojus, kaip nuo graužikų apsaugoti pastatus, įrengimus bei produkciją, taip pat rengia dokumentus, kurie yra reikalingi įvairių patikrinimų ar audito metu.

Deratizacijos paslaugą ir konsultaciją galite užsakyti telefonu arba užpildę žemiau esančią anketą.